PODRÓŻ DO KRAŃCA NOCY

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH CHĘTNYCH UCZNIÓW!!  PODRÓŻ DO KRAŃCA NOCY to artystyczno-edukacyjny projekt skierowany do dzieci i młodzieży w wieku 10–17 lat pochodzących z Polski i Iranu. Spektakl o tym samym tytule stanowi podsumowanie warsztatów prowadzonych m.in. przez irańską artystkę, Roxanę Mehrafzoun. Projekt został zorganizowany przez Instytut im. Jerzego Grotowskiego we współpracy z MiserArt – strefą kultury w labiryncie wykluczenia. Spektakl odbędzie się 7 września o godzinie 18.00 przy ul. Cybulskiego 35a. WSTĘP WOLNY! Spektaklowi towarzyszy, przygotowana przez członków MiserArt, wystawa obrazów, murali oraz sztuki recyklingowej – pomysłowych przedmiotów stworzonych z odpadów. Dla widzów przygotowano polsko-irański poczęstunek (m.in. tradycyjną herbatę irańską i słodycze). Wszyscy chętni na poniedziałkowe wyjście są proszeni o zgłoszenie u p. U. Niziołek (s. A/204) w celu rezerwacji miejsc (ilość ograniczona)!!