Pamiętnik na wagę złota!

Moi Drodzy,

Podejrzewam, iż większość z Was jest jeszcze myślami na właśnie zakończonych wakacjach, a nasza szkoła już świętuje sukcesy na arenie krajowej. A wszystko to za sprawą Waszej koleżanki z klasy IIId, Oli Radomskiej, która zajęła I miejsce w międzyszkolnym konkursie na angielskojęzyczną kartkę z pamiętnika „Day by Day”, zorganizowanym przez krakowską Szkołę Języków Obcych „Glossa.” Autorka zwycięskiej pracy w bardzo przejmujący sposób opisała losy dwójki ludzi, którym los nie szczędzi tragicznych momentów w ich młodym życiu. Ola nie tylko wykazała się doskonałą znajomością języka angielskiego, ale również pokazała, iż jest wrażliwą młodą osobą, która doskonale potrafi ubrać w słowa takie uczucia, jak: smutek, nostalgia, ale także radość i nadzieja. I pewnie ta wrażliwość pisarska autorki zadecydowała o tym, iż jury wyróżniło właśnie jej pamiętnik wśród, UWAGA, tysiąca innych prac! Olu, jesteśmy wszyscy z Ciebie bardzo dumni i czekamy na kolejne sukcesy z Twoim udziałem:)

P.S.

Zwycięska praca w załączeniu.day_by_day_aleksandra_radomska (2).pdf