We Are the Champions, czyli pożegnanie maturzystów 2024

Tradycyjnie w ostatni piątek kwietnia świadectwa ukończenia szkoły odebrali tegoroczni maturzyści. Licznych sukcesów gratulowała uczniom pani dyrektor Zofia Bentkowska-Sztonyk, przewodniczący Samorządu Uczniowskiego oraz przedstawiciel Rady Rodziców, a w imieniu wychowawców dalszych sukcesów życzyła wszystkim pani Wiesława Mamys.

Rozdano nagrody w kategoriach:

• Dziesięć Osobowości Rocznika
  • Dziesięcioro z najlepszymi wynikami (najwyższą średnią)
  • Dziesięcioro Sportowców
  • 100%-wa frekwencja (przez 4 lata!!)

Podziękowania otrzymali również Rodzice, którzy włożyli najwięcej serca i zaangażowania w pomoc naszej szkole.

Utalentowana Dziesiątka przygotowała pożegnalne utwory muzyczne, w których ostatni raz zaśpiewali niektórzy maturzyści. Wisienką na torcie uroczystości było przedstawienie przygotowane przez klasę 3e wraz z wychowawczynią – panią Sabiną Cichą, pod kierunkiem pani Grażyny Melskiej, pt: „Lekcja polskiego według W. Gombrowicza i A. Mickiewicza”.

Większość zdjęć – Agnieszka Sosnowska, kl. 3g