III edycja Tygodnia Olimpijskiego z udziałem naszych uczniów

31 stycznia 2024 uczniowie zakwalifikowani do etapu okręgowego Olimpiady Geograficznej uczestniczyli w serii wykładów organizowanych przez Instytut Geografii i Rozwoju Regionalnego w ramach III edycji Tygodnia Olimpijskiego. Z naszej szkoły byli to uczniowie: Ignacy Kuśmierczyk 2B, Wiktor Szczęsny 1A, Adam Kamiński 2G, Zuzanna Korzeniewska 2G oraz Magdalena Dyjakin 3G.
Podczas serii wykładów przygotowanych przez pracowników Instytutu, odbyło się również spotkanie z prodziekanem do spraw nauczania dr. hab. Waldemarem Spallkiem oraz Przewodniczącym Komitetu Okręgowego Olimpiady Geograficznej prof. dr. hab. Zdzisławem Jarym.
Życzymy powodzenia w zawodach okręgowych w Jeleniej Górze, które odbędą się 10-11 lutego.