33. Ogólnopolski Finał Odysei Umysłu już na nami – 11 i 12 miejsce XLO

W największym w Polsce konkursie kreatywności nasi zawodnicy uplasowali się na 11 i 12 miejscu w swoich zadaniach i kategorii wiekowej. Na wyróżnienie zasługuje fakt, iż w tzw punktach za Styl, drużyna w składzie: Sandra Buczek, Angelina Domreadzka, Julia Lesiów, Karol Barczyk, Vadim Serukov, Tomasz Turowski, Andrzej Białek, zdobyła 4 miejsce, a stało się to dzięki wyjątkowym zdolnościom naszego perkusisty Karola Barczyka, a także dzięki wyróżniającym się w śpiewie i zdolnościach tworzenia makijażu przez Sandrę, Julkę i Angelinę. Jak wyglądał Tomek? – zobaczcie sami (fot.) Drużyna w składzie Olga Michocka, Hania Szymańska, Nikola Świrska, Natalia Telego, Natalia Tokarz, Maja Kempą, Maja Lech zdobyły w zadaniu spontanicznym miejsce 7! Zadania spontaniczne – czyli jak sensownie rozwiązać problem logiczny lub techniczny w kilka minut. W tegorocznym Finale wzięło udział 288 drużyn z całej Polski. Nasi zawodnicy startowali po raz pierwszy. Gratulujemy obu zespołom nie tylko wyniku, ale i całorocznej pracy, która w Odysei Umysłu liczy się bardziej niż wynik.