Etap okręgowy 50. Olimpiady Geograficznej z udziałem naszych uczniów

Zawody okręgowe 50. Olimpiady Geograficznej odbyły się w dniach 10 – 11 lutego 2024r. w I Liceum Ogólnokształcącym im. Stefana Żeromskiego w Jeleniej Górze. Uczestniczyło w nich 89 uczniów z województwa dolnośląskiego i opolskiego. A wśród nich nasi uczniowie:
Wiktor Szczęsny 1A
Ignacy Kuśmierczyk 2B
Adam Kamiński 2G
Magdalena Dyjakon 3G
Przez dwa dni geograficznych zmagań, w gościnnej Jeleniej Górze,  nasi młodzi geografowie mogli zdobywać cenne doświadczenia.  Włożyli dużo wysiłku i pracy w przygotowania do olimpiady.
Jubileuszowa 50. Olimpiada geograficzna to okazja do wielu podziękowań, wspomnień oraz rozmów z uczestnikami, nauczycielami i organizatorami konkursu. Były też wywiady, a wśród nich krótka rozmowa z naszą uczennicą Magdaleną Dyjakon o tym dlaczego uczestniczy w tegorocznej olimpiadzie.

Gratulujemy !!!