Uroczyste obchody Dnia Edukacji Narodowej

16 października obchodziliśmy w szkole Święto Edukacji Narodowej. Na uroczystym apelu Pani Dyrektor Zofia Bentkowska-Sztonyk podziękowała wszystkim pracownikom szkoły, zarówno nauczycielom, jak i pracownikom administracji, wręczyła nagrody oraz gratulowała jubileuszy pracownikom z „okrągłym” stażem pracy. W imieniu Samorządu Uczniowskiego życzenia złożył Andrzej Białek, a w imieniu Rady Rodziców pan Tomasz Białek.

Uroczystość została perfekcyjnie przygotowana przez klasę 3D wraz z wychowawczynią, panią Urszulą Bagińską-Krawiec. Najwspanialszą częścią był, tradycyjnie już w naszym liceum, koncert Utalentowanej Dziesiątki pod tytułem „Magia kina” w reżyserii pani Katarzyny Łaszkiewicz. Koncert był prawdziwie magiczny! Cudowni konferansjerzy, profesjonalni muzycy oraz wspaniali tancerze spowodowali, że wszystkim widzom zapierało dech w piersiach. Gościnnie, grając na trąbce, wystąpił z uczniami na scenie nauczyciel historii – pan Piotr Ćwikliński.

Zdjęcia – Agnieszka Sosnowska, kl. 3G