SZLACHETNA MIKOŁAJKOWA PACZKA 2020 w XLO

Drodzy,
Czas pandemii nie jest łatwy dla nikogo. Jednak szczególnie trudno tym, którzy dodatkowo zmagają się z ciężką sytuacją materialną, często wręcz z ubóstwem. Tradycją naszej szkoły od kilku lat, jest dawanie radości dzieciom z takich właśnie rodzin, przygotowując dla nich ,,SZLACHETNĄ PACZKĘ”.

Nie chcemy, by COVID-19 uniemożliwił nam zorganizowanie akcji w tym roku. Dlatego zwracamy się do Was z prośbą o zakup słodyczy i drobiazgów, które ucieszą dzieci (np. maskotki, bajki, książeczki, przybory plastyczne itp.). To wszystko, jak co roku trafi do Sióstr Elżbietanek ze Św. Katarzyny, które przygotują z naszą pomocą paczki mikołajkowe i świąteczne dla najbardziej potrzebujących rodzin. Wiemy, że czas nie jest sprzyjający, na szczęście są otwarte sklepy spożywcze, w których oprócz słodyczy można też zakupić inne drobiazgi dla maluchów. Oczywiście liczymy, że każda klasa zaangażuje się, w wymiarze na jaki będzie mogła sobie pozwolić.

Zakupione dary można przywozić do końca listopada na portiernię LO nr X.

Dary nie muszą być w formie gotowych, zapakowanych prezentów. Ważne, by były szczelnie zamknięte i podpisane: ,, SZLACHETNA PACZKA – KL…”

Bardzo liczymy na Waszą pomoc. W góry dziękujemy!

Aneta Radomyska, Małgorzata Juźwin, Anna Wolak – Smirnow
koordynatorki akcj

*dary można zawieźć również bezpośrednio do domu Sióstr Elżbietanek, Główna 74, 55-010 ŚWIĘTA KATARZYNA