WROCŁAWSKIE KOLĘDOWANIE Z UTALENTOWANĄ DZIESIĄTKĄ

13 grudnia, wieczorem  na bajkowej scenie pod wrocławską choinką nasi uczniowie z Utalentowanej Dziesiątki zaprezentowali półgodzinny repertuar  świątecznych piosenek. Rozpoczęli „z kopyta” przebojem Skaldów „Z kopyta kulig rwie”, a zakończyli Lennonowskim wezwaniem do pokoju i miłości „War is over”. Mimo straszliwego zimna,  od którego marzły palce gitarzystom, rozgrzali i rozbujali słuchaczy czyli gości bożonarodzeniowego jarmarku. „Wrocławskie Kolędowanie” zostało zorganizowane dla szkół przez Wrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego.

Wielkie podziękowania od artystów dla wszystkich uczniów naszej szkoły, którzy przyszli do Rynku im kibicować.

Wystąpili: Aleksandra Kula, Marta Biszko, Alicja Raszewska, Karol Rajter i Piotr Kwak.

Opiekunem grupy jest pani Katarzyna Łaszkiewicz