Finał Szlachetnej Paczki – dziękuję

Relacja Organizatorów:

„Drodzy Darczyńcy, 
Cieszymy się, że razem z nami zmieniacie świat na lepsze!
Miłość wyrażana jest poprzez wrażliwość na drugiego człowieka. Darczyńcy SZLACHETNEJ PACZKI dodatkowo okazują ją w prezencie, który trafia prosto w serca rodziny. Sami wiemy, jak się czujemy, gdy ktoś pomaga spełnić nasze marzenia, zwłaszcza kiedy wydają się nierealne.
Cieszymy się, że jesteście częścią tej radości, którą przeżywała obdarowana rodzina podczas dostarczenia Paczki.

Wolontariusz, który opiekował się rodziną (oznaczonej numerem DOL-2032-544133), chciał przekazać kilka słów od siebie.

Relacja ze spotkania z rodziną przy wręczeniu paczki.
Rodzina była przede wszystkim zaskoczona ilością paczek. Pani Beata powiedziała, że w życiu nie dostała takiego prezentu. Dość długo rozpakowywaliśmy pudła i choć Pani Beata nie okazuje uczuć, to było widać jak szkliły się jej oczy i drżały dłonie. Szymona nie było niestety przy rozpakowywaniu Paczki, bo był jeszcze w szkole, ale Pani Beata zapewniła, że zostawi paczki tak, jak stoją, żeby zrobić synowi niespodziankę. Poza tym wspomniała, patrząc na plecak dla syna, że jego właśnie zaczął się mu już niszczyć, więc tak dobrze, że będzie miał nowy.
Co chce przekazać Tobie wolontariusz:
W imieniu swoim i Stowarzyszenia WIOSNA, chcę z całego serca podziękować za Państwa zaangażowanie i współpracę, a także serce, które włożyliście w tworzenie Paczki i udział w Projekcie. Prezent, jaki dali Państwo Rodzinie jest bezcenny, ponieważ może pomóc jej zacząć od nowa i wygrać życie! Pozostaję z Państwem w kontakcie i cieszę się, że to nie koniec naszej współpracy.
Co chce powiedzieć od siebie rodzina:

Dziękuję. Nie mam innych słów. Nie wiem, co można więcej powiedzieć. Tak bardzo chciałabym porozmawiać z Darczyńcami, poznać ich. Cudowni ludzie”.

 

Drodzy,

Rodzina dostała prezenty, czeka jeszcze na okna 🙂 Bardzo Wam dziękuję!