Konkurs OTWARTE KRAJOBRAZY – nagrody oraz wystawa prac

W dniu 25 marca 2022 roku na Uniwersytecie Wrocławskim odbyło się wręczenie nagród w konkursie fotograficznym pt. Otwarte krajobrazy – piękno i zagrożenia oraz otwarcie wystawy konkursowej w której nagrodzeni zostali nasi uczniowie:
W KATEGORII WALORY ESTETYCZNE I PIĘKNO OTWARTYCH KRAJOBRAZÓW
3 miejsce – Vadim Seryukov z klasy 1 D
W KATEGORII ZAGROŻENIA OTWARTYCH KRAJOBRAZÓW
3 miejsce – Oliwia Hawalewicz z klasy 2 G.
Wystawa znajduje się w Instytucie Geografii i Rozwoju Regionalnego przy sali 336 w budynku głównym Uniwersytetu Wrocławskiego.

Po otwarciu wystawy i wręczeniu nagród uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w prelekcji autorstwa dr. Janusza Łacha pt. Krajobrazy pasterskie Beskidu Małego jako wyjątkowy wyróżnik dziedzictwa przyrodniczego i kulturowego regionu.

Zapraszam serdecznie
Agnieszka Duda