Za nami Dzień Otwartych Drzwi

Czas na podziękowania oraz fotorelację.

Dziękujemy wszystkim Gościom, którzy w tym dniu, tak licznie odwiedzili naszą szkołę. Wiemy, że w czasie zwyczajnym, doświadczycie słodkiego smaku kawiarenki podczas przerw między lekcjami.

Dziękujemy calej społeczności szkolnej, nauczycielom i uczniom za przygotowanie szkoły, sal, atrakcji, które pozwoliły wszystkim obecnym przeżyć ten dzień w klimacie „artystycznego bałaganu”.

Przypominamy, co wspólnie przeżyliśmy: prezentacja szkoły, pokazy chemiczne, pokazy mikroskopowania, Olimpiada Krajoznawcza – wręczenie nagród, koncert Utalentowanej Dziesiątki pt. „Bałagan artystyczny” oraz słodki poczęstunek i możliwość rozmowy z Dyrektorem przy kawie, finały rozgrywek międzyklasowych w piłce siatkowej, pierwsza pomoc, nowy wystrój gablot na parterze, telewizja TENews oraz stoisko Samorządu Uczniowskiego.

Kilka fotograficznych wspomnień poniżej