Konkurs – Wiosenna sałatka czy wiosenny koktajl?

Celem szkolnego, wiosennego konkursu jest rozpowszechnianie zdrowego stylu życia wśród uczniów naszej szkoły.  W związku z tym zachęcam Was, drodzy uczniowie do przygotowania smacznej, wiosennej, kolorowej i przede wszystkim zdrowej przekąski. Czy będzie to wiosenna sałatka, czy wiosenny koktajl? A może macie inną, ciekawą propozycję przepisu, który będzie również tematycznie nawiązywał do zagadnień poruszanych w tym konkursie?

Propozycje swoich przepisów z własnoręcznie wykonanym zdjęciem oraz opisem składników pokarmowych, jakie znajdziemy w zaproponowanej przez Was potrawie prześlijcie na adres a.urbaniak@lo10.wroc.pl

Konkurs trwa do 21 marca 2021 roku. Ogłoszenie wyników konkursu 22 marca 2021 roku.

Nagrody na Was czekają!