Życzenia TENews z okazji Dnia Kobiet (z linkiem do filmu)

Szanowne Panie, Drogie Koleżanki,
w imieniu wszystkich mężczyzn z zespołu TENews, chcielibyśmy złożyć życzenia zdrowia, spokoju ducha i uśmiechu – w życiu prywatnym, zawodowym i nie tylko.
Niestety, nie mamy możliwości spotkać się twarzą w twarz i złożyć życzeń tak po prostu – osobiście,
ale życzymy Wam, w tych szczególnych okolicznościach – właśnie zdrowia, które jest najcenniejsze.
Miłości, która będzie otaczać Was przez cały czas, z nią łatwiej idzie się przez życie i pokonuje ewentualnie napotkane zakręty.
Entuzjazmu do każdej wykonywanej czynności, co sprawi, że będzie ona łatwiejsza i przyjemniejsza.
Przyjaciół – tych prawdziwych – na dobre i na złe, tych – na których zawsze można liczyć.
Nowych znajomości, które będą inspirowały do dalszych działań.
Przygód, które przyniosą Wam nowe doświadczenia.
Szczęścia, które będzie Wam towarzyszyło na każdym kroku i przyniesie uśmiech na Wasze twarze.
Wiary w każdy kolejny dzień, że przyniesie dobro.
Wyrozumiałości do nas, mężczyzn oraz dużo optymizmu i wiary w pogodną przyszłość.
Bliskich, z którymi będziecie mogły dzielić obowiązki, smutki i radości życia codziennego, aby otaczały Was osoby, które będą waszym motorem do działania każdego dnia.

Szanownej Dyrekcji, Paniom Profesorkom oraz wszystkim Paniom pracującym w naszej szkole satysfakcji z pracy, maturzystkom dobrze zdanego egzaminu dojrzałości, a pozostałym koleżankom dobrych ocen, miłego czasu spędzonego w szkole oraz odrobiny szaleństwa.

Życzymy, żeby spełniały się marzenia – te małe, te wielkie i te o których nie mówicie, które być może teraz wydają się Wam niemożliwe.
Aby nigdy nie odstępowała Was nadzieja na lepsze jutro i wiara w to, że nie ma rzeczy niemożliwych.
Jedno się nigdy nie zmienia: najważniejsze jest zdrowie Wasze i Waszych bliskich.
Otaczajmy się troską i dbajmy o siebie nawzajem – nawet na odległość.
Wierzymy, że nadchodzący czas będzie zdecydowanie lepszy i już niedługo będziemy mogli się spotkać i porozmawiać.
Zdrówka, zdrówka drogie Panie ponieważ jest ono bezcenne!!! Do zobaczenia!

Zespół TENews

A w ramach niespodzianki osobiste życzenia: https://liblink.pl/5sNfj416fB