UWAGA – w dniach 12 – 25 marca 2020 szkoła jest zamknięta

Informuję, że zgodnie z decyzją Prezesa Rady Ministrów w dniach od 12 do 25 marca zajęcia w szkole są odwołane – uczniowie nie przychodzą do szkoły. Szkoła jest zamknięta dla osób z zewnątrz.

Telefon kontaktowy dla rodziców 71 798 67 37  (w razie pytań albo konieczności złożenia lub wydania dokumentów).

Godziny pracy sekretariatu  :

pon. – piątek :  9.00 – 13.00

W tym okresie wszystkie przedszkola, szkoły i placówki oświatowe zarówno publiczne, jak i niepubliczne nie będą prowadziły zajęć dydaktyczno-wychowawczych. To decyzja Ministra Edukacji Narodowej wynikająca z konieczności zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa. Nie odbędzie się też  zapowiadane wcześniej  na 23.03. 2020 spotkanie z rodzicami.

Zachęcamy uczniów i rodziców do zapoznania się z komunikatem MEN  z dnia 11 marca 2020  – komunikat dostępny jest pod linkiem –  https://www.gov.pl/web/edukacja/zawieszenie-zajec-w-szkolach

  • przerwa w funkcjonowaniu szkoły nie powinna oznaczać dni wolnych od nauki; ten czas należy wykorzystać na samokształcenie – to szczególnie ważne w przypadku tegorocznych maturzystów
  • nauczyciele będą wspierać uczniów w nauce i przekazywać materiały do samodzielnej pracy w domu za pośrednictwem mediów elektronicznych – prosimy śledzić informacje w LIBRUSIE i na stronie szkoły.

Sytuacja jest dynamiczna, będziemy na bieżąco przekazywać aktualne informacje za pośrednictwem LIBRUSA i strony internetowej szkoły.