Promocja naszej szkoły

W dniu 12 grudnia 2018 roku uczennice klasy biologiczno-chemicznej 2c poprowadziły zajęcia dla uczniów szkoły podstawowej w Psarach we współpracy z pracownikami Politechniki. Zajęcia z fizyki poprowadziła pani dr Anna Hajdusianek, a zajęcia eksperymentalne z chemii przy współudziale uczennic X LO Weroniki Endruch i Natalii Ostolskiej – doktorantki z Wydziału Chemii. Uczennice naszej szkoły profesjonalnie wykonały swoje zadania, udane eksperymenty zrobiły duże wrażenie nie tylko na uczniach, ale i na pracownikach szkoły.

Nicola Kwiatkowska, Weronika Kriesel oraz Dominika Kałdońska przybliżyły uczniom klasy ósmej obraz naszej szkoły, pokazały również film o Stefanii Sempołowskiej promujący szkołę. Uczniowie wypełnili ankietę dotyczącą rekrutacji do szkoły średniej oraz otrzymali zakładki do książki z logo naszej szkoły.