Konkursy w ramach Kampanii edukacyjnej nt. HIV/AIDS i innych chorób przenoszonych drogą płciową

Zapraszamy uczniów naszej szkoły do udziału w konkursie na opowiadanie, plakat i prezentację komputerową w ramach kampanii edukacyjnej dot. chorób przenoszonych drogą płciową organizowanej przez Wydział Zdrowia i Spraw Społecznych Urzędu Miejskiego Wrocławia. W roku szkolnym 2018-2019 Liceum Ogólnokształcące nr X  aktywnie uczestniczy w kampanii, konkursy to jeden z elementów programu profilaktyki, odbędą się również wykłady i konkursy wiedzy.
A teraz więcej szczegółów:

Konkurs na opowiadanie

PRZEDMIOTEM KONKURSU jest OPOWIADANIE, którego narrator/narratorka cdowiaduje się, że bliska osoba jest zakażona wirusem HIV.

Konkurs na plakat

PRZEDMIOTEM KONKURSU jest plakat promujący wykonywanie testów na HIV.
Plakaty mozna wykonywac dowolną techniką na arkuszu formatu A2.

Konkurs na prezentację

PRZEDMIOTEM KONKURSU jest prezentacja komputerowa, skierowana do młodzieży, na temat dróg zakażenia HIV i sposobów zapobiegania tym zakażeniom. Tytuł prezentacji: TY MYŚLISZ A HIV NIE.

Wszyscy uczniowie zainteresowani udziałem w konkursach proszeni są o zgłoszenie się do nauczycieli pani Urszuli Bagińskiej – Krawiec oraz Agnieszki Dudy.
Prace powinny być wykonane do  25 października.

Najlepsze prace będą zaprezentowane w Finale Kampanii, który odbędzie się 22listopada.

Agnieszka Duda i Urszula Bagińska-Krawiec