FINAŁ I KAMPANII EDUKACYJNEJ Wrocławski test na HIV

FINAŁ I KAMPANII EDUKACYJNEJ Wrocławski test na HIV odbył się 1 grudnia 2017 roku na Wydziale Farmaceutycznym Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Uczestniczyli w nim uczniowie naszej szkoły z klasy 2c i 3a i 3c pod opieką pani Urszuli Bagińskiej Krawiec. Finał był podsumowaniem różnorodnych działań prowadzonych przez kilka poprzednich miesięcy, odbył się w bardzo uroczystej atmosferze z udziałem wielu gości. Wśród nich byli: pan Jacek Sutryk, Dyrektor Departamentu Spraw Społecznych Urzędu Miejskiego Wrocławia  oraz  Rektor Uniwersytetu Medycznego  we Wrocławiu, Prof. dr hab. Marek Ziętek.
W trakcie finału uczniowie pisali test nt. HIV/AIDS i innych chorób przenoszonych drogą płciową, zostały również zaprezentowane jeszcze raz zwycięskie prace konkursowe na najlepszy komiks (autorstwa Kamili Kuźniak z klasy 1A) oraz na najlepszą prezentację. Autorka prezentacji Weronika Domczewska z klasy 1E prezentowała swoją pracę przed całą zgormadzoną publicznością.

Dziękujemy wszystkim uczniom zaangażowanym w działania związane z projektem Zdrowie w okresie młodzieńczym.

Agnieszka Duda i Urszula Bagińska – Krawiec.