Wiosenne czytanie w Ogrodzie Botanicznym

W ramach programu WCDN „Cały Wrocław czyta” w Ogrodzie Botanicznym odbyła się akcja ” wiosenne czytanie”. Mimo że pogoda nie była iście wiosenna, odbył się maraton głośnego czytania ulubionych książek oraz  konkurs Ogrodu Botanicznego na temat roślin  i rzeźb znajdujących się w Ogrodzie. Nasi uczniowie Marta Kalińska, Martyna Mencel (1C) , Piotr Przerwa, Ola Maruszak (1E) przygotowali literackie zagadki, zabawy z chustą Klanzy, origami z kartek ze starych czasopism i konkurs na opowiadanie bajek dla najmłodszych. W naszych działaniach wsparła nas nasza absolwentka Dominika Wylezińska, która zawsze w szkole angażowała się w promocję czytelnictwa i z ogromnym zapałem  zachęcała młodsze pokolenia do czytelniczych rozgrywek.