Zakończenie roku szkolnego dla maturzystów

W dniu 28.04.2017r. odbyła się w Liceum Ogólnokształcącym Nr X im. Stefanii Sempołowskiej uroczystość zakończenia roku szkolnego 2016/2017 dla maturzystów. Uroczystość przygotowała pod opieką pani prof. Agnieszki Urbaniak i pani prof. Katarzyny Łaszkiewicz klasa IIC, a poprowadzili ją Natalia Januszewska i Antoni Majda.

Pani dyrektor Małgorzata Kaźmierska powitała wszystkich obecnych, a następnie wspólnie z prowadzącymi uczniami przedstawiła sukcesy i osiągnięcia uczniów klas III.

Następnie wspólnie z Pawłem Kierakowiczem  wręczyła nagrody Złotej Dziesiątce Osobowości:

1)Dominika Gołąb                          III F

2)Arkadiusz Swornowski                III A

3)Kamila Kluczek                           III C

4)Natalia Mierzwa                          III D

5)Krzysztof Michniewicz                III F

6)Julia Balaszczuk                        III G

7)Michalina Ludwiczak                   III B

8)Agnieszka Kaczorowska             III D

9)Dominika Budzianowska             III B

10)Mateusz Sokólski                     III B

Kolejne nagrody otrzymała Złota Dziesiątka Absolwentów 2017. W tym roku szkolnym tą nagrodę otrzymało 12 uczniów:

1)Agnieszka Kaczorowska                           III D                       5,59

2)Dominika Gołąb                                        III F                       5,11

3)Wiktoria Pawłowska                                  III B                       4,94

4)Aleksandra Mora                                       III D                       4,93

5)Katarzyna Zielińska                                   III C                      4,88

6)Kamil Lachowski                                       III E                       4,88

7)Kamila Kluczek                                         III C                       4,71

8)Alina Jołda                                                III B                       4,63

9)Patrycja Puzio                                           III D                       4,59

10)Alicja Kuczała                                          III B                       4,56

11)Natalia Markowska                                    III C                       4,56

12)Alicja Żuber                                              III D                       4,56

Nagrodę specjalną za 100% frekwencję otrzymali: Aleksandra Tajchman III G i Miłosz Chełchowski III B.

Nagrodę Primus Inter Pares, którą wręczył przewodniczący Rady Rodziców pan Paweł Napora, otrzymała Dominika Gołąb z klasy III F.

Na zakończenie pani dyrektor wręczyła dyplom  „Przyjaciela szkoły” panu S. Chełchowskiemu, podziękowała nauczycielom, rodzicom i uczniom. Swoje wystąpienie zakończyła słowami piosenki  „Żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi”.

Po prezentacji wspomnień głos zabrała w imieniu wszystkich nauczycieli pani prof. Agnieszka Ziółek, w imieniu uczniów klas trzecich – Dominika Gołąb i wtedy uczniowie wręczyli dyrekcji kwiaty. Ostatnia przemowa należała do przewodniczącego szkoły – Pawła Kierakowicza.

Uroczystość zakończył krótki program artystyczny przygotowany przez uczniów klasy II C.