11/11 WOLNOŚĆ KOCHAM I ROZUMIEM, czyli uczniowie Dziesiątki w CK Agora

Świętowanie 11 listopada we Wrocławiu: mroźne powietrze nie przeszkodziło tysiącom wrocławianom uczestniczyć czy to w Radosnej Paradzie Niepodległości, czy to w innych sprzyjających poczuciu wspólnoty i otwartości przedsięwzięciach. Niektórzy z nich – czyli nasi Dziesiątkowicze – postanowili wesprzeć propozycje Centrum Kultury Agora. Od rana w świąteczny piątek organizowali przestrzeń do twórczych działań, instruowali graczy o zasadach gier i konkursów, animowali uczestników, pomagali w aranżacji wystawy (wernisażu „Wolność jest sztuką”), byli bezcenni w trakcie warsztatów artystycznych… Mieli co robić, bo program był bogaty! (info i zdjęcia https://www.facebook.com/CentrumKulturyAGORA)

Tak więc specjalne podziękowania od pracowników Centrum Kultury Agora dla: Karola Saka,  Daniela Łużniaka, Wiktorii Pisual, Oli Niedźwiadek, Janka Kozy, Pawła Gawlika, Edyty Łabędzkiej, Ernesta Kaucha, Michała Maja i Norberta Kuźmy – dobrą robotę i jeszcze lepsze wrażenie zostawiliście po sobie!

Ewa Obara-Grączewska