FESTYN „ŁĄCZYMY POKOLENIA – DOŁĄCZ” – organizowany przez Zarząd Osiedla Karłowice –Różanka

13 września 2015 roku w godz. 13.00 – 20.00 na terenie nad Odrą na wysokości placu rekreacyjnego przy al. Kasprowicza 45 Zarząd Osiedla Karłowice – Różanka organizuje festyn osiedlowy „Łączymy pokolenia – dołącz”. Nasza szkoła została zaproszona do współpracy przy organizacji tego wydarzenia. Jako partner Rady Osiedla Karłowice – Różanka w Porozumieniu Aktywności Lokalnej promujemy to wydarzenie i zachęcamy wszystkich nauczycieli i uczniów do udziału w festynie wraz z całymi rodzinami. Szczegółowe plakaty informacyjne znajdują się na tablicy ogłoszeń.

Organizatorzy zachęcają również młodzież naszej szkoły do aktywnego włączenia się w organizację festynu – istnieje możliwość wystąpienia na scenie lub zaproponowanie innego rodzaju pomocy. Chętnych prosimy o zgłoszenia do Pani pedagog M. Frontczak do 8.09.2015.