1L i Euroweek w Międzygórzu

Uczniowie klasy 1L uczestniczyli w wyjeździe Euroweek w Międzygórzu. Brali udział w warsztatach językowych wraz uczniami Zespołu Szkół Rolniczych w Bolesławowie. Dla dzieci była to niezwykła przygoda, która nie tylko rozwijała ich umiejętności językowe, podczas tych dni pełnych fascynujących zajęć i spotkań, poznawali nowych ludzi i nawiązywali nowe relację a także zwiedzali pobliskie góry. Program Euroweeku skupia się nie tylko na nauce języków obcych, ale również na promowaniu wartości takich jak tolerancja, współpraca oraz otwartość na inne kultury. To niezapomniane doświadczenie, które może zmienić życie uczestników i na zawsze pozostawić w nich ślad pełen wspaniałych wspomnień i inspiracji do dalszego rozwoju.

Radosław Pietrusiewicz