TOEFL JUNIOR- bezpłatny certyfikowany test językowy

Pragnę poinformować, ze aż 8 uczniów naszej Szkoły osiągnęło bardzo wysoki wynik z certyfikowanego testu językowego TOEFL JUNIOR. W egzaminie wzięło udział  18 uczniów. Wszyscy uczniowie otrzymali warte kilkaset złotych certyfikaty językowe potwierdzające znajomość języka angielskiego.

Uczniowie z najwyższymi wynikami:

1. Oliwia Bochonko, kl. 1A (otrzymała 100% z całego testu językowego)
  2. Piotr Ganiebny, kl. 1BN (otrzymał 100% z całego testu językowego)
  3. Hilbert Hemminga, kl. 1A
  4. Dominika Launer, kl. 1F
  5. Hubert Szczerba, kl. 1CN
  6. Mikołaj Tabakow, kl. 1CN (otrzymał 100% z całego testu językowego)
  7. Oliwia Wojtas, kl. 1D
  8. Michał Wojtasik, kl. 2E

Egzamin odbył się w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu. Finansowany był ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020.

W związku z następną edycją egzaminu zapraszam wszystkich chętnych uczniów do udziału w bezpłatnym certyfikowanym egzaminie z języka angielskiego TOEFL JUNIOR, który odbędzie się 27 marca 2020r. Więcej szczegółów w ogłoszeniach w dzienniku elektronicznym.

Gratulacje dla wszystkich uczestników testu TOEFL JUNIOR,

Monika Dudek