Noworoczny prezent koszykarek

Tuż przed świętami nasze dziewczęta pokonały koszykarki z 2 LO i odniosły zwycięstwo w Strefie Wrocław Wschód, tym samym uzyskując awans do dalszej części rozgrywek o Mistrzostwo Wrocławia. 20 grudnia dziewczęta rozegrały dwa spotkania w 9 LO. Pierwszy mecz z 14 LO wygrały bez większego wysiłu 88:67 (24:10, 27:13, 19:20, 18:24). Zupełnie inny przebieg miało spotkanie z 2 LO, gdzie po I kwarcie nasze reprezentantki przegrywały 13:18. Połowa meczu kończy się remisem 33:33. Po III kwarcie przegrywamy 52:55. W bardzo emicjonującej końcówce Emilia trafia „trójkę” i wyrównujemy 70:70. 5 minut dogrywki, w 2 LO  za faule schodzi kolejna zawodniczka i okazuje się, że zespół nie ma zmienniczki. Dwójka kończy spotkanie w czwórkę. Wygrywamy 76:72.
Dziękuję wszystkim zawodniczkom obecnym na turnieju: Maja Nizioł, Emilia Ulążka, Anna Tas, Natalia Szydłowska, Julia Lupa, Dominika Kałdońska, Aleksandra Rój, Daria Radziszewska.