Spartakiada

Miło mi poinformować, że uczniowie naszej szkoły zorganizowali Spartakiadę dla dzieci z Przedszkola nr 1 „Planeta Uśmiechu” na ul. Kasprowicza. W ramach projektu z Młodzieżowego Budżetu Obywatelskiego Wrocławia młodzież miała okazję zaznajomić się z pracą z dziećmi poprzez zorganizowanie im różnych konkurencji sportowych. Nierzadko oprócz zaangażowania w aktywność ruchową dzieci nasi uczniowie musieli wykazać się kompetencjami pedagogicznymi w kontakcie z nieśmiałymi lub płaczącymi maluchami. Wierzę, że to doświadczenie zaprocentuje w ich przyszłej pracy. Zapraszam do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia. Niestety spośród ok. 300 zdjęć z uwagi na ochronę wizerunku możemy opublikować  tylko część z nich. Pozostałe zdjęcia dyrekcja przedszkola, wychowawcy i rodzice dostaną od nas w prezencie. Zapraszam do składania kolejnych projektów tym bardziej, że pani odpowiedzialna za przyjmowanie i rozliczanie wniosków jest niezwykle serdeczną i pomocną osobą dzięki czemu Wasze pierwsze doświadczenia z tym związane będą zapewne miłym wspomnieniem.

Młodzieżowy Budżet Obywatelski Wrocławia 2017