PIELGRZYMKA MATURZYSTÓW, CZĘSTOCHOWA 13.03.2015 R.

XV-sta Diecezjalna Pielgrzymka Maturzystów Archidiecezji Wrocławskiej na Jasną Górę – 13. marca 2015 r.

Pod hasłem „Czas łaski”.

Kolejny raz maturzyści z naszej Archidiecezji będą wspólnie pielgrzymować do Częstochowy i prosić o łaski potrzebne w dniach matur i dobre decyzje na dojrzałe życie.

Każdemu Bóg daje swoisty czas do szukania odpowiedzi dotyczącej sensu życia wiarą w Jezusa Chrystusa. Ten czas to też duchowe przygotowanie do Światowych Dni Młodzieży w lipcu 2016 r. w Krakowie.

Zbiórka pod szkołą: 7.15
Wyjazd: 7.30

Program:

• 11.00 – sala o. Kordeckiego – zawiązanie wspólnoty, prezentacja ŚDM i konferencja,
  • 12.30 – Bazylika – Adoracja Eucharystyczna i czas na sakrament pojednania,
  • 13.00 – przerwa na posiłek,
  • 14.30 – Kaplica Matki Bożej – zawierzenie maturzystów (delegacje szkół z przygotowanym aktem zawierzenia szkoły zgłaszają się do zakrystii jasnogórskiej o g. 14.20)
  • 15.00 – Bazylika – Koronka do Miłosierdzia Bożego i przygotowanie do Eucharystii,
  • 15.30 – bazylika – uroczysta Eucharystia na zakończenie (J. E. Bp. A. Siemieniewski).

Wyjazd z Częstochowy:17.00

Małgorzata Juźwin