Indywidualne Mistrzostwa Dolnego Śląska w Lekkiej Atletyce
21 maja na Stadionie Olimpijskim odbył się Finał Indywidualnych Mistrzostw Dolnego Śląska w Lekkiej Atletyce. Z „dziesiątki” wystartowało 7 zawodników:Daria
Czytaj dalej21 maja na Stadionie Olimpijskim odbył się Finał Indywidualnych Mistrzostw Dolnego Śląska w Lekkiej Atletyce. Z „dziesiątki” wystartowało 7 zawodników:Daria
Czytaj dalejMiło nam poinformować, że Pani Bożena Bogucka zdobyła aż 4 medale podczas Halowych Mistrzostw Polski w Lekkiej Atletyce Masters, Toruń
Czytaj dalejW niedzielę 09 września 2018 przez ulice Wrocławia przebiegli maratończycy. Kilka tysięcy biegaczy ścigało się na klasycznym dystansie 42km i
Czytaj dalej29 maja na wrocławskim stadionie Olimpijskim odbyły się indywidualne Mistrzostwa Dolnego Śląska w lekkiej atletyce. Marcin Gąsiorek-Pawlak (II E) bezapelacyjnie
Czytaj dalej24 kwietnia rozpoczął się sezon lekkoatletyczny dla szkól ponadgimnazjalnych. Nasza reprezentacja w nielicznym składzie zajęła 16 miejsce na Donym Śląsku
Czytaj dalejWe wtorek 27 marca na kąpielisku Morskie Oko odbyły się organizowane przez Wrocławski Szkolny Związek Sportowy Mistrzostwa Wrocławia w biegach
Czytaj dalejW piątek 23 marca gościliśmy w naszej szkole Halowego Mistrza i rekordzistę Świata w sztafecie 4x400m naszego absolwenta – Rafała
Czytaj dalejWe wtorek 19 września na kąpielisku Morskie Oko nasze reprezentacje dziewcząt i chłopców walczyły o prymat we Wrocławiu. W zeszłym
Czytaj dalej10 września ulicami naszego miasta pobiegli zawodnicy rywalizujący na klasycznym dystansie maratońskim czyli 42,195 km. Ze stadionu olimpijskiego na trasę
Czytaj dalej12 października w Olszynie Lubańskiej na trudnej, błotnistej trasie , przy padającym deszczu, odbył się zorganizowany przez SZS finał dolnośląski
Czytaj dalej