Reprezentacja XLO zwyciężyła w VI Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy o Śląsku Wrocław
Reprezentacja X LO w składzie: Kacper Razowski (2B), Dawid Szymczak (2F) i Patryk Przybylla (3H) zwyciężyła w VI Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy o Śląsku Wrocław, w kategorii szkoły ponadpodstawowe. W tegorocznej edycji konkursu, który organizujemy wspólnie z WKS Śląsk uczestniczyło 28 szkół: 10 szkół ponadpodstawowych i 18 szkół podstawowych z Wrocławia, Henrykowa, Miękini, Milicza, Trzebnicy i Zgorzelca.
Zdjęcie WKS Śląsk Wrocław


