X LO we Wrocławskiej Lidze Debat
21 maja 2026 r. nasi uczniowie w składzie: Daria Myśliwiec (2F), Michał Romanowski (2E), Marta Stegnerska (3J) oraz Błażej Krzysztofik (3H) wzięli udział w pierwszej edycji organizowanej przez Młodzieżową Radę Miasta Wrocławia.
Reprezentując naszą szkołę, uczniowie zmierzyli się z wymagającymi tezami debat oksfordzkich, rozwijając umiejętności argumentacji, logicznego myślenia, pracy zespołowej oraz wystąpień publicznych. Udział w wydarzeniu był cennym doświadczeniem i świetną okazją do sprawdzenia się w formule debaty oksfordzkiej oraz wymiany doświadczeń z uczniami innych szkół.
Gratulujemy zaangażowania, odwagi i godnego reprezentowania naszej społeczności szkolnej

