Wyróżnienie dla Marty Piotrowskiej z klasy III B w Dolnośląskim Konkursie Literackim o Laur Diamentowego Pióra

Marta Piotrowska z klasy III B (nauczyciel: p. Małgorzata Jakubek) zdobyła wyróżnienie w I edycji Dolnośląskiego Konkursu Literackiego o Laur Diamentowego Pióra. Na konkurs napłynęło 150 prac z Dolnego Śląska. Konkurs zorganizowało Radio Rodzina Wrocław. Uroczystość wręczenia nagród autorom zwycięskich prac odbyła się 5 grudnia 2024 r. w auli Papieskiego Fakultetu Teologicznego. Galę uświetnił koncert Czesława Mozila.

Małgorzata Jakubek