UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2016/17
W dniu 23.06.2017r. odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego 2016/2017, która przygotowała klasa I C i pani profesor Emilia Janas. Pani dyrektor Małgorzata Kaźmierska przypomniała najważniejsze sukcesy i osiągnięcia, pogratulowała uczniom kreatywności i aktywności w różnych obszarach pracy szkoły oraz wręczyła świadectwa z wyróżnieniem n/w uczniom:
|
Marta Kalińska |
IC |
|
Edyta Łabędzka |
ID |
|
Michał Maj |
ID |
|
Jakub Mikołajewski |
IE |
|
Karolina Nogacka |
IE |
|
Rafał Rejek |
IE |
|
Dominika Sokołowska |
IF |
|
Paulina Kędrzyńska |
IIA |
|
Szymon Chamerski |
IIB |
|
Katarzyna Paszko |
IIB |
|
Marcin Sapuń |
IIB |
|
Ewa Szul |
IIB |
|
Marlena Urbaniak |
IIB |
|
Piotr Wieczorek |
IIB |
|
Karolina Wiśniewska |
IIB |
|
Piotr Wieczorek |
IIB |
|
Karolina Wiśniewska |
IIB |
|
Emilia Czubaj |
IIC |
|
Agnieszka Gąsiorek |
IIC |
|
Marta Kidula |
IIC |
|
Karolina Kleczkowska |
IIC |
|
Kacper Sania |
IIC |
|
Natalia Sidak |
IIC |
|
Patrycja Wokurka |
IIC |
|
Julia Marcinkowska |
IID |
|
Ida Zarębska |
IID |
Nagrody za 100% frekwencję otrzymali:
|
Kornelia Sokołowska |
IA |
|
Karolina Nogacka |
IE |
|
Karol Sak |
IE |
|
Paulina Kędrzyńska |
IIA |
|
Jacek Grudzień |
IID |
|
Michał Jakubowski |
IID |
Co roku Rada Rodziców przyznaje nagrodę specjalną uczniowi , który swoją postawą promował dobre imię szkoły, podejmował działania o szczególnym znaczeniu dla środowiska lokalnego. Pani Urszula Wiśniowska z Rady Rodziców wręczyła dyplom i nagrodę Pawłowi Kierakowiczowi – przewodniczącemu Samorządu Uczniowskiego za szczególną aktywność i podejmowanie inicjatyw służących całej społeczności szkolnej, zaangażowanie w organizację wielu debat, spotkań, uroczystości; budowanie dobrego wizerunku szkoły; współpracę ze środowiskiem lokalnym i Radą Rodziców; uaktywnienie przekazu informacyjnego o wydarzeniach, które mają miejsce w szkole; kreatywność i pasję w robieniu czegoś dla innych; podniesienie estetyki szkoły.
Na zakończenie pani dyrektor życzyła wszystkim nauczycielom , pracownikom, rodzicom oraz uczniom, aby wakacje były czasem udanego wypoczynku, niezapomnianych wrażeń i wspomnień.

