Liceum Ogólnokształcące nr X
im. Stefanii Sempołowskiej
we Wrocławiu

ul. Piesza 1, 51-109 Wrocław

 

71 798 67 37

71 798 42 37

lo10@lo10.wroc.pl

Mistrzostwa X LO w tenisie stołowym

Kategoria: Inne dyscypliny

Autor: Jacek Skrzypiński | Opublikowany: 23 stycznia 2019

24 stycznia (czwartek) odbędą się Mistrzostwa X LO w tenisie stołowym.

Plan gier poniżej

 

TENIS STOŁOWY dz.

czwartek  24.01.2019 r. 11:00

dziewczęta (6)

I grupa                                                             II grupa 

Lp

imię

nazwisko

klasa

 

Lp

imię

nazwisko

klasa

1.

Julia

Czaplic

II B

 

1.

Agata

Kaflowska

II C

2.

Agata

Dymecka

II  C

 

2.

Martyna

Szczepankiewicz

II B

3.

Patrycja

Komenda

II C

 

3.

Oliwia

Makowczyńska

I E

 

Dziewczęta grają w grupach systemem „każdy z każdym” a w następnej rundzie:

I m z I grupy z II m z II grupy;

I m z II grupy z II m z I grupy;

zwyciężczynie tych meczów grają o 1 miejsce w szkole, przegrane grają o 3 miejsce

 

 

 

Po skończonych zawodach (po 5 lekcji) uczestniczki udają się na następne lekcje!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TENIS STOŁOWY chł.

czwartek  24.01.2019 r. 8:00

chłopcy (20)

Eliminacje (I runda) – 6 grup po 3 , gry do dwóch wygranych setów , w setach do 11 pkt.

I grupa                                                             II grupa 

Lp

imię

nazwisko

klasa

 

Lp

imię

nazwisko

klasa

1.

Stanisław

Okulski

I D

 

1.

Marcel

Kupiec

II E

2.

Marcin

Pietrusiak

II B

 

2.

Miłosz

Mosur

I E

3.

Daniel

Galak

III F

 

3.

Damian

Kędzierski

II D

4.

Maciej

Grzesiowski

I E

 

4.

Kacper

Jasiczek

II B

 

III grupa                                                           IV grupa

Lp

imię

nazwisko

klasa

 

Lp

imię

nazwisko

klasa

1.

Piotr

Radziwanowski

II E

 

1.

Jakub

Palimąka

I E

2.

Konrad

Tokarz

I E

 

2.

Łukasz

Kaleta

III C

3.

Jakub

Kleczkowski

II B

 

3.

Bartłomiej

Kozaczenko

II B

4.

Pavlo

Malynowskyi

I D

 

4.

Jakub

Czapran

III F

 

V grupa                                                          

Lp

imię

nazwisko

klasa

 

1.

Paweł

Ilnicki

III F

 

2.

Łukasz

Daniel

II D

 

3.

Marcin

Sikorski

I E

 

4.

Jan

Tomczak

I E

 

 

 

 

 

Do II rundy awansują I i II miejsca z każdej grupy. O awans do finału zagrają:

 I m z I grupy z II m z II grupy;

I m z II grupy z II m z III grupy;

I m z III grupy z II m z IV grupy;

I m z IV grupy z II m z V grupy;

I m z V grupy z II m z I grupy

W grupie finałowej (3 lekcja) zagrają zwycięzcy par z drugiej rundy – 5 zawodników „każdy z każdym”

Zawody kończą się po 3 lekcji! Na czwartą lekcję wracamy do zajęć szkolnych!

Ostatnio dodane

Najpopularniejsze

Oferta edukacyjna

OFERTA EDUKACYJNA 2019/2020 SZCZEGÓŁOWY OPIS KLAS  2019/2020 INFORMACJE DLA KANDYDATÓW DO  KLAS SPORTOWYCH - OPIS KSZTAŁCENIA,  WAŻNE TERMINY ETC.  WYBIERZ DZIESIĄTKĘ - prezentacja o szkole DZIEŃ DRZWI ...

Więcej

Zasady rekrutacji

ZASADY REKRUTACJI NA ROK 2019/2020 - zapoznaj się z ogólnymi zasadami rekrutacji na najbliższy rok szkolny dla uczniów po gimnazjum oraz po szkole podstawowej.   Podstawa prawna: Rozp. MEN w sprawie przeprowadzania post ...

Więcej

Kontakt

Adres: ul. Piesza 1, 51-109 Wrocław tel. 71 798 67 37 (sekr. ogólny) Email: lo10@lo10.wroc.pl Tu nas znajdziesz: ...

Więcej