Liceum Ogólnokształcące nr X
im. Stefanii Sempołowskiej
we Wrocławiu

ul. Piesza 1, 51-109 Wrocław

 

71 798 67 37

71 798 42 37

lo10@lo10.wroc.pl

Kadra pedagogiczna

Dyrekcja:
  • Zofia Bentkowska - Sztonyk - dyrektor; nauczyciel historii - z.sztonyk@lo10.wroc.pl
  • Ewa Piwnik - wicedyrektor; nauczyciel historii - e.piwnik@lo10.wroc.pl
Nauczyciele:
  • Małgorzata Jakubek - nauczyciel języka polskiego - m.jakubek@lo10.wroc.pl
  • Grażyna Melska - nauczyciel języka polskiego - g.melska@lo10.wroc.pl
  • Ewa Obara - Grączewska - nauczyciel wiedzy o kulturze - e.graczewska@lo10.wroc.pl
  • Anna Szwarc - nauczyciel języka polskiego - a.szwarc@lo10.wroc.pl
  • Agnieszka Ziółek - nauczyciel języka polskiego - a.ziolek@lo10.wroc.pl
  • Małgorzata Kaźmierska - nauczyciel języka rosyjskiego - m.kazmierska@lo10.wroc.pl
  • Agnieszka Markowska - nauczyciel języka angielskiego - a.markowska@lo10.wroc.pl
  • Justyna Mirowska - nauczyciel języka angielskiego - j.mirowska@lo10.wroc.pl
  • Marta Szynkiewicz - Salman - nauczyciel języka angielskiego - m.szynkiewicz@lo10.wroc.pl
  • Wojciech Rajczakowski - nauczyciel języka angielskiego - w.rajczakowski@lo10.wroc.pl
  • Urszula Niziołek - nauczyciel języka angielskiego - u.niziolek@lo10.wroc.pl
  • Ilona Krzeszewska - Mielczarek - nauczyciel języka angielskiego - i.krzeszewska@lo10.wroc.pl
  • Danuta Lipińska - nauczyciel języka niemieckiego - d.lipinska@lo10.wroc.pl
  • Renata Wołoszyn-Szajnik - nauczyciel języka niemieckiego - r.woloszyn@lo10.wroc.pl
  • Joanna Kędrzyńska - nauczyciel języka niemieckiego - j.kedrzynska@lo10.wroc.pl
  • Sabina Cicha - nauczyciel języka niemieckiego - s.cicha@lo10.wroc.pl
  • Jarosław Śleszyński - nauczyciel historii i wiedzy o społeczeństwie - j.sleszynski@lo10.wroc.pl
  • Krzysztof Mielczarek - nauczyciel historii i wiedzy o społeczeństwie - k.mielczarek@lo10.wroc.pl
  • Marcin Sawicki - nauczyciel historii i wiedzy o społeczeństwie - m.sawicki@lo10.wroc.pl
  • Urszula Bagińska – Krawiec - nauczyciel biologii - u.baginska@lo10.wroc.pl
  • Danuta Janiszyn - nauczyciel biologii - d.janiszyn@lo10.wroc.pl
  • Joanna Stępień - nauczyciel geografii - j.stepien@lo10.wroc.pl
  • Agnieszka Duda - nauczyciel geografii, edukacji dla bezpieczeństwa - a.duda@lo10.wroc.pl
  • Danuta Domrat - nauczyciel geografii - d.domrat@lo10.wroc.pl
  • Zuzanna Wrońska - nauczyciel matematyki - z.wronska@lo10.wroc.pl
  • Wioletta Piekarska - nauczyciel matematyki - w.piekarska@lo10.wroc.pl
  • Gabriela Pendyk - nauczyciel matematyki - g.pendyk@lo10.wroc.pl
  • Emilia Kłoda - nauczyciel matematyki - e.kloda@lo10.wroc.pl
  • Waldemar Jakubowski - nauczyciel fizyki - w.jakubowski@lo10.wroc.pl
  • Małgorzata Kajser-Stysiak - nauczyciel fizyki - m.kajser@lo10.wroc.pl
  • Agnieszka Urbaniak - nauczyciel chemii - a.urbaniak@lo10.wroc.pl
  • Rafał Kosmalski - nauczyciel informatyki - r.kosmalski@lo10.wroc.pl
  • Zdzisława Łukasik - nauczyciel podstaw przedsiębiorczości - z.lukasik@lo10.wroc.pl
  • Jacek Skrzypiński - nauczyciel wychowania fizycznego - j.skrzypinski@lo10.wroc.pl
  • Sławomir Świtała - nauczyciel wychowania fizyczneg - s.switala@lo10.wroc.pl
  • Małgorzata Borek - nauczyciel wychowania fizycznego - m.borek@lo10.wroc.pl
  • Maciej Herezo - nauczyciel wychowania fizycznego - m.herezo@lo10.wroc.pl
  • Bożena Bogucka - nauczyciel wychowania fizycznego - b.bogucka@lo10.wroc.pl
  • Leszek Piechowicz - nauczyciel wychowania fizycznego - l.piechowicz@lo10.wroc.pl
  • Małgorzata Juźwin - nauczyciel religii - m.juzwin@lo10.wroc.pl
  • Szymon Helwin - ksiądz - s.helwin@lo10.wroc.pl
  • Barbara Łakomy - psycholog - b.lakomy@lo10.wroc.pl
  • Magdalena Frontczak - pedagog - m.frontczak@lo10.wroc.pl
  • Katarzyna Łaszkiewicz - nauczyciel – bibliotekarz - k.laszkiewicz@lo10.wroc.pl
  • Magdalena Wilkocka - nauczyciel – bibliotekarz - m.wilkocka@lo10.wroc.pl
  • Wiktor Figiel - nauczyciel etyki - w.figiel@lo10.wroc.pl

Ostatnio dodane

List do Uczniów i Rodziców LO X

Drodzy Uczniowie!  Szanowni Rodzice! Wszyscy zostaliśmy postawieni w trudnej sytuacji. Pragniemy zapewnić Was, że Wasze sprawy i obawy są dla nas ważne. Podjęliśmy najtrudniejszą w zawodzie decyzję o strajkowaniu. Powstrzymanie się od prac ...

Więcej

Najpopularniejsze

Oferta edukacyjna

OFERTA EDUKACYJNA 2019/2020 SZCZEGÓŁOWY OPIS KLAS  2019/2020 INFORMACJE DLA KANDYDATÓW DO  KLAS SPORTOWYCH - OPIS KSZTAŁCENIA,  WAŻNE TERMINY ETC.  WYBIERZ DZIESIĄTKĘ - prezentacja o szkole DZIEŃ DRZWI ...

Więcej

Zasady rekrutacji

ZASADY REKRUTACJI NA ROK 2019/2020 - zapoznaj się z ogólnymi zasadami rekrutacji na najbliższy rok szkolny dla uczniów po gimnazjum oraz po szkole podstawowej.   Podstawa prawna: Rozp. MEN w sprawie przeprowadzania post ...

Więcej

Dokumenty szkolne

Lista obowiązujących dokumentów szkolnych:     Statut LO X od 4 września 2017 Zasady funkcjonowania Dziennika Elektronicznego od 2017/2018 Regulamin frekwencji od 4 09 2017 Regulamin organizowania wycieczek  od 1 ...

Więcej