Liceum Ogólnokształcące nr X
im. Stefanii Sempołowskiej
we Wrocławiu

ul. Piesza 1, 51-109 Wrocław

 

71 798 67 37

71 798 42 37

lo10@lo10.wroc.pl

Kadra pedagogiczna

Dyrekcja:
  • Małgorzata Kaźmierska - dyrektor; nauczyciel języka rosyjskiego - m.kazmierska@lo10.wroc.pl
  • Ewa Piwnik - wicedyrektor; nauczyciel historii - e.piwnik@lo10.wroc.pl
Nauczyciele:
  • Małgorzata Jakubek - nauczyciel języka polskiego - m.jakubek@lo10.wroc.pl
  • Grażyna Melska - nauczyciel języka polskiego - g.melska@lo10.wroc.pl
  • Ewa Obara - Grączewska - nauczyciel wiedzy o kulturze - e.graczewska@lo10.wroc.pl
  • Anna Szwarc - nauczyciel języka polskiego - a.szwarc@lo10.wroc.pl
  • Agnieszka Ziółek - nauczyciel języka polskiego - a.ziolek@lo10.wroc.pl
  • Agnieszka Opyt - nauczyciel edukacji filmowej - a.opyt@lo10.wroc.pl
  • Wanda Żukowska - nauczyciel języka rosyjskiego - w.zukowska@lo10.wroc.pl
  • Magdalena Frydecka-Zmyślona - nauczyciel języka angielskiego - m.frydecka@lo10.wroc.pl
  • Agnieszka Markowska - nauczyciel języka angielskiego - a.markowska@lo10.wroc.pl
  • Justyna Mirowska - Yadeta - nauczyciel języka angielskiego - j.mirowska@lo10.wroc.pl
  • Marta Szynkiewicz - Salman - nauczyciel języka angielskiego - m.szynkiewicz@lo10.wroc.pl
  • Wojciech Rajczakowski - nauczyciel języka angielskiego - w.rajczakowski@lo10.wroc.pl
  • Urszula Niziołek - nauczyciel języka angielskiego - u.niziolek@lo10.wroc.pl
  • Anna Kochańska - nauczyciel języka angielskiego - a.kochanska@lo10.wroc.pl
  • Ilona Krzeszewska - Mielczarek - nauczyciel języka angielskiego - i.krzeszewska@lo10.wroc.pl
  • Danuta Lipińska - nauczyciel języka niemieckiego - d.lipinska@lo10.wroc.pl
  • Renata Wołoszyn-Szajnik - nauczyciel języka niemieckiego - r.woloszyn@lo10.wroc.pl
  • Joanna Kędrzyńska - nauczyciel języka niemieckiego - j.kedrzynska@lo10.wroc.pl
  • Sabina Cicha - nauczyciel języka niemieckiego - s.cicha@lo10.wroc.pl
  • Ewa Czarnecka - nauczyciel języka niemieckiego - e.czarnecka@lo10.wroc.pl
  • Jarosław Śleszyński - nauczyciel historii i wiedzy o społeczeństwie - j.sleszynski@lo10.wroc.pl
  • Krzysztof Mielczarek - nauczyciel historii i wiedzy o społeczeństwie - k.mielczarek@lo10.wroc.pl
  • Marcin Sawicki - nauczyciel historii i wiedzy o społeczeństwie - m.sawicki@lo10.wroc.pl
  • Urszula Bagińska – Krawiec - nauczyciel biologii - u.baginska@lo10.wroc.pl
  • Danuta Janiszyn - nauczyciel biologii - d.janiszyn@lo10.wroc.pl
  • Donata Budzianowska - nauczyciel biologii - d.budzianowska@lo10.wroc.pl
  • Joanna Stępień - nauczyciel geografii - j.stepien@lo10.wroc.pl
  • Agnieszka Duda - nauczyciel geografii, edukacji dla bezpieczeństwa - a.duda@lo10.wroc.pl
  • Danuta Domrat - nauczyciel geografii - j.stepien@lo10.wroc.pl
  • Zuzanna Wrońska - nauczyciel matematyki - z.wronska@lo10.wroc.pl
  • Wioletta Piekarska - nauczyciel matematyki - w.piekarska@lo10.wroc.pl
  • Gabriela Pendyk - nauczyciel matematyki - g.pendyk@lo10.wroc.pl
  • Emilia Kłoda - nauczyciel matematyki - e.kloda@lo10.wroc.pl
  • Waldemar Jakubowski - nauczyciel fizyki - w.jakubowski@lo10.wroc.pl
  • Małgorzata Kajser-Stysiak - nauczyciel fizyki - m.kajser@lo10.wroc.pl
  • Agnieszka Urbaniak - nauczyciel chemii - a.urbaniak@lo10.wroc.pl
  • Kamil Pichlak - nauczyciel chemii - k.pichlak@lo10.wroc.pl
  • Sylwia Spychała - nauczyciel podstaw przędsiębiorczości - s.spychala@lo10.wroc.pl
  • Rafał Kosmalski - nauczyciel informatyki - r.kosmalski@lo10.wroc.pl
  • Jacek Skrzypiński - nauczyciel wychowania fizycznego - j.skrzypinski@lo10.wroc.pl
  • Sławomir Świtała - nauczyciel wychowania fizyczneg - s.switala@lo10.wroc.pl
  • Małgorzata Borek - nauczyciel wychowania fizycznego - m.borek@lo10.wroc.pl
  • Maciej Herezo - nauczyciel wychowania fizycznego - m.herezo@lo10.wroc.pl
  • Bożena Bogucka - nauczyciel wychowania fizycznego - b.bogucka@lo10.wroc.pl
  • Leszek Piechowicz - nauczyciel wychowania fizycznego - l.piechowicz@lo10.wroc.pl
  • Małgorzata Juźwin - nauczyciel religii - m.juzwin@lo10.wroc.pl
  • Szymon Helwin - ksiądz - s.helwin@lo10.wroc.pl
  • Barbara Łakomy - psycholog - b.lakomy@lo10.wroc.pl
  • Magdalena Frontczak - pedagog - m.frontczak@lo10.wroc.pl
  • Katarzyna Łaszkiewicz - nauczyciel – bibliotekarz - k.laszkiewicz@lo10.wroc.pl
  • Izabela Dmowska-Głowacka - nauczyciel – bibliotekarz - i.dmowska@lo10.wroc.pl
  • Wiktor Figiel - nauczyciel etyki - w.figiel@lo10.wroc.pl

Ostatnio dodane

REKRUTACJA UZUPEŁNIAJĄCA

  LO nr X ogłasza rekrutację uzupełniającą do klas I 2018/2019 na wolne miejsca. Liczba wolnych miejsc - 12 Zainteresowane osoby mogą złożyć wniosek wraz kopiami dokumentów w terminie 26.07. - 31.07.2018 do godz. 15.00.   Wz& ...

Więcej

Darmowa komunikacja miejska dla uczniów od 1.09.2018

  Przekazujemy informację, że od 1 września 2018 uczniowie  szkół podstawowych, ponadpodstawowych oraz gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych są uprawnieni do darmowej komunikacji miejskiej na wszystkich typach linii aż do ukończenia 2 ...

Więcej

Najpopularniejsze

Oferta edukacyjna

Oferta edukacyjna 2018/2019 Klasy pierwsze w roku 2018/20189  i ich charakterystyka Prezentacja szkoły (PDF) - Wybierz Dziesiątkę! Prezentacja szkoły (Prezi) - Wybierz Dziesiątkę!           & ...

Więcej

Zasady rekrutacji

   Warunki i tryb rekrutacji uczniów do klasy pierwszej  Liceum Ogólnokształcącego nr X  im. Stefanii Sempołowskiej we Wrocławiu na rok szkolny 2018/2019  Zarządzenie Dyrektora LO nr X w sprawi ...

Więcej

Kontakt

Adres: ul. Piesza 1, 51-109 Wrocław tel. 71 798 67 37 (sekr. ogólny) Email: lo10@lo10.wroc.pl Tu nas znajdziesz: ...

Więcej