Kolejne nominacje na Ogólnopolski Finał programu od SKS-u do AZS-u

  • We wrocławskich eliminacjach zawodów sportowych od SKSu do AZSu , które są rozgrywane w wybranych dyscyplinach o awans do ogólnopolskiego finału, który odbędzie się 1-3.12.2023 w Warszawie powalczyli również tenisiści i wioślarze. We wczorajszych zawodach z naszej szkoły awans do finału na ergometrze wioślarskim  uzyskali:  Dominik Syposz 3a, Oskar Lofek 4a (podwójny nominowany, bo już parę dni wcześniej wywalczył bilet w turnieju koszykówki), Ignacy Bednarzewski 4a oraz Hanna Mikołajczak 2g. Brawa należą się szczególnie p. Ewie Gancarz, która od lat współpracuje z X LO i szkoli ekipę wioślarzy.
  • Poza ściganiem na ergometrze ( dziewczęta 2 minuty, chłopcy 3),  rozegrany został turniej tenisa stołowego, gdzie również nasi wpisali się w karty historii. Maksymilian Jarzębiński 3g został zwycięzcą  turnieju oraz Karolina Ziółkowska 2d uplasowała się na podium  – 2 miejsce.
  • Blisko nominacji byli również nasi reprezentanci, którzy zajęli w turnieju 5 miejsce ( awans 4 najlepszych): Sandra Buczek 2f oraz Szymon Zadka 2e. W rozgrywkach ponadto udział wzięli: Laura Jasek 2c, Karol Doskocz 2e oraz Vadim Seryukow 3d.
  • Wszystkim zaangażowanym należą się ogromne brawa i trzymajmy kciuki za WIELKI FINAŁ! Stolica czeka!
  • Szukajcie relacji i zestawienia wszystkich wyników na stronie AZS Wrocław: https://azs.wroclaw.pl/z-sks-u-do-azs-u/ oraz zdjęć z wydarzenia na fb AZS Wrocław.