Uroczyste pożegnanie Maturzystów 2023

💝💝

Drodzy Maturzyści, łezka kręci się w oku i Wam, i nam. Będziemy za Wami tęsknić, chociaż wiemy, że … wyruszacie w drogę spełniać marzenia.

🏞️

Dziękujemy Pani Annie Wolak-Smirnow oraz klasie 2b i 3f za perfekcyjne przygotowane uroczystości. Dziękujemy Paniom dyr Zofii Bentkowskiej – Sztonyk, Anecie Radomyskiej i Anicie Piechnik oraz Utalentowanej Dziesiątce za kolejny przepiękny występ.

Dziękujemy Paniom wicedyrektor Ewie Piwnik oraz Beacie Krywult – Szczudło za zawsze i wszędzie dobrą i rzetelną obecność. Dziękujemy wychowawcom i nauczycielom. 💝🌷🌻. Dziękujemy Pani Agnieszce Urbaniak, wychowawczyni kl. 4c za przygotowane i wygłoszenie przemówienia w imieniu wychowawców. Dziękujemy Pani Annie Poprawie – Łomotowskiej, przewodniczącej Rady Rodziców za kolejne i ostatnie już uskrzydlające przemówienie.

Dziękujemy Rodzicom klas czwartych.

Dziękujemy Piotrowi Łomotowskiemu oraz Jagodzie Grzebieniak za przemówienia w imieniu przedstawicieli klas czwartych oraz Samorządu.

Dziękujemy nauczycielom, którzy z inicjatywy Pani Dyrektor podjęli wyzwanie i cudnie zaśpiewali dla Was piosenkę na pożegnanie.

Zobaczcie sami – Fotorelacja z uroczystości pożegnania (fot. Agnieszka Sosnowska, 2g, oraz p. Małgorzata Juźwin)

Fot. AS https://photos.app.goo.gl/sErsr8mJo6jqjGsF7

Fot. MJ https://photos.app.goo.gl/5HSkzsJRRnKfi6o96