Mistrz Polski Taekwon-Do w naszej szkole? Właśnie tak. Sukcesy sportowe Daniela Kasperkiewicza.

Daniel Kasperkiewicz z klasy 2g 16 kwietnia zdobył tytuł Mistrza Polski w Mistrzostwach Taekwon-do ITF odbywających się w Oleśnicy. To nie koniec sukcesów, tydzień później w Holandii wywalczył złoty medal w układach formalnych w ITF open Netherlands 2023.
Na swoim koncie Daniel ma również złoto w układach formalnych i złoto w walkach light contakt w międzynarodowym turnieju MASTER CUP Poland, który odbył się w marcu tego roku we Wrocławiu. W tegorocznej edycji zmierzyli się zawodnicy z pięciu krajów (Hiszpania, Niemcy, Ukraina, Czechy i Polska). Daniel trenuje w klubie Taekwon-do ITF NAMU Oborniki Śląskie.

Gratulacje dla naszego zdolnego ucznia.