Szymon Zwierzyński oraz Tymoteusz Kubica w etapie centralnym Olimpiady Wiedzy o Bezpieczeństwie i Obronności

W dniach 24-25 marca na Uniwersytecie Warszawskim odbył się etap centralny Olimpiady Wiedzy o Bezpieczeństwie i Obronności organizowanej przez Wydział Nauk Politycznych i Studiów Międzynarodowych Uniwersytetu Warszawskiego. To już VII edycja olimpiady. Szymon Zwierzyński z klasy 1c i Tymoteusz Kubica z klasy 3f uczestniczyli w etapie centralnym, brali udział w wykładach i spotkaniach przygotowanych przez organizatorów. Dużo emocji, interesujące wykłady, ciekawe atrakcje i nagrody dla uczestników. To wszystko w tym roku. Miło mi przekazać informacje, że Artur Kręczkowski, który zaczynał udział w olimpiadzie jako uczeń naszego liceum otrzymał tytuł laureata olimpiady.
Gratuluję serdecznie naszym uczniom sukcesów.

Agnieszka Duda