EUROWEEK

W marcu grupa młodzieży z naszej szkoły wzięła udział w pięciodniowych warsztatach języka angielskiego w Międzygórzu. Zajęcia były prowadzone przez wolontariuszy z całego świata m.in. z Meksyku, Włoch, Gruzji, Turcji a uczestnicy zdobyli wiedzę z zakresu kultury, historii czy ekonomii danego kraju. Ponadto nasi uczniowie cały czas posługiwali się językiem angielskim, przełamywali barierę językową, doskonalili umiejętności komunikacyjne oraz rozwijali cenione umiejętności społeczne jak przewodzenie, autoprezentacja oraz pracę w zespole. Każdy dzień wypełniony był ciekawymi i innowacyjnymi zajęciami oraz spacerami po malowniczej okolicy.
Wróciliśmy pełni wrażeń i wspomnień oraz bogatsi w doświadczenia. Zapraszamy do udziału w projekcie EUROWEEK w przyszłym roku szkolnym.

Katarzyna Lewandowska