Kolejna wygrana koszykarzy z „dziesiątki”

W pierwszym spotkaniu w 2023, po dłuższej przerwie w rozgrywkach WLK, nasi koszykarze zmierzyli się z drużyną z ZS nr 8 we Wrocławiu.

Mecz od samego początku układał się po naszej myśli. Dzięki skutecznym wejściom pod kosz Huberta Jankiewicza i celnym rzutom Bartka Mądro szybko wyszliśmy na prowadzenie 12:2. Skutecznie pod tablicami powalczył Oskar Lofek, Janusz Puch i Michał Chojnicki dając możliwość przeprowadzenia szybkiego ataku i zdobycia łatwych punktów. Warto też wspomnieć, że w całym spotkaniu Panowie z „dziesiątki” dali przeciwnikom 5 bloków z czego 3 w ostatniej kwarcie. Po krótkiej przerwie wrócił w nasze szeregi Filip Borowski wzmacniając nasz zespół w ataku jak i w obronie. Cała reprezentacja zagrała dobre spotkanie ostatecznie wygrywając 53:42 i odnosząc 3 zwycięstwo w lidze. Kolejne spotkanie rozegramy z LO 7 już drugiego lutego.