Zaproszenie do Kameralnego Chóru Angelus

Drodzy Uczniowie!
Poniżej zaproszenie od Pani Barbary Szarejko-Nestor
dyrygenta Kameralnego Chóru Angelus:

We Wrocławiu od wielu lat działa międzyszkolny, licealny Chór Angelus.
Jest on finansowany przez Gminę Wrocław i Fundację Angelus – wszystkie zajęcia merytoryczne są BEZPŁATNE.
W Chórze śpiewają uczniowie z różnych liceów z Wrocławia.
Zespół ma niewiele wspólnego ze stereotypowym wyobrażeniem chóru – śpiewamy (wielu naszych absolwentów kontynuuje swoją przygodę ze śpiewem w szkołach muzycznych), ale nie tylko. Staramy się wymyślać różne nietypowe projekty. Czasami są to spektakle z grą aktorską, czasami warsztaty z różnych artystycznych dziedzin. Ostatnio były to zajęcia z pisania własnych piosenek i warsztaty gospel. Repertuar tylko w części jest z góry założony – resztę wymyślamy z osobami uczestniczącymi w zajęciach w danym roku.
Angelus to zespół, w którym wiele młodych osób nie tylko nauczyło się śpiewania, ale także znalazło zgraną paczkę znajomych. Razem koncertowaliśmy, podróżowaliśmy, a także pomagaliśmy sobie nawzajem w wielu różnych chwilach.
Zajęcia prowadzą bardzo doświadczeni instruktorzy – muzycy i inni artyści i naukowcy.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO DOŁĄCZENIA DO NASZEGO ZESPOŁU :)))

Więcej można o nas przeczytać na www.facebook.com/chorangelus/ i www.chorangelus.pl

Czego oczekujemy? – Zaangażowania i odpowiedzialności za wspólne efekty naszych działań:).
Spotykamy się w Liceum Ogólnokształcącym nr IX na ul. P.Skargi (naprzeciwko Galerii Dominikańskiej) zazwyczaj raz lub dwa razy w tygodniu w poniedziałki i czwartki o g. 17 w sali nr 7 a.

Być może to właśnie dla Ciebie będzie początek świetnej przygody!!!

Barbara Szarejko-Nestor
dyrygent