Karate mistrz Polski i Europy w naszych murach

Dopiero rozpoczęliśmy rok szkolny a DANYLO RUDAKOV (IIe) już z workiem sportowych trofeów. Zaczęło się od zwycięstwa w Serbii w międzynarodowym turnieju XXI KYOKUSHIN BELGRADE TROPHY 24.09.2022. Danylo rozegrał 3 walki, wszystkie wygrał (dwie z nich przez nokaut), co dało mu 1 miejsce w kategorii 14-15 lat. Październik przyniósł Danylo kolejny sukces. Tym razem w Mistrzostwach Polski PZK Kyokushin Open Seniorów, Masters i Juniorów Młodszych – Zielonka, 9.10.2022. W mistrzostwach tych wzięło udział 212 zawodników reprezentujących 66 kluby sportowe kyokushin. D. Rudakov rozegrał cztery walki, wszystkie wygrał (trzy przez nokaut) i został mistrzem Polski w kategorii 14-15 lat do 50 kg. Nasz karateka umiejętnie łączy swoją pasję sportową z realizacją programu klasy matematyczno-fizyczno-informatycznej w X LO. Gratulacje dla Danylo i jego mentorów. Wielkie brawa.