Podsumowanie kadencji Samorządu Uczniowskiego 2021/2022

13 października, z chwilą przekazania funkcji nowej przewodniczącej szkoły Jagodzie Grzebieniak z klasy 2C, kadencja naszego zarządu dobiegła końca. Chcielibyśmy w kilku zdaniach podsumować rok naszej działalności oraz podziękować za pomoc i zaangażowanie.

Przez cały ten okres pomagało nam wielu uczniów, nauczycieli i pracowników szkoły. Jesteśmy Wam za to bardzo wdzięczni i z całego serca DZIĘKUJEMY. Gdyby nie wasza pomoc, wiele działań mogłoby nigdy nie dojść do skutku.

W ciągu tego roku wszyscy musieliśmy zmierzyć się z wieloma trudnymi sytuacjami – wychodziliśmy z sytuacji pandemicznej, rozpoczęła się wojna u naszych sąsiadów. Mimo przeciwności zdołaliśmy zrealizować mnóstwo przedsięwzięć  oraz zaangażować się w przeróżne akcje charytatywne. W czasie naszej kadencji nie raz musieliśmy stawić czoła zdaniom, które były ciężkie i czasami ponad nasze siły, leczy dzięki pomocy oraz zaangażowaniu innych, stały się możliwe do zrealizowania.

Rok naszej kadencji zapamiętamy bardzo dobrze i będziemy go wspominać z uśmiechem na ustach.

Jeszcze raz chcielibyśmy podziękować wszystkim za ich pomoc i wsparcie, a naszym następcom życzyć udanej kadencji, wielu ciekawych pomysłów oraz motywacji.

Zarząd Samorządu Uczniowskiego 2021/2022


Poniżej prezentujemy prezentację podsumowującą naszą kadencję.