Inauguracja roku szkolnego 2022/2023

Dziś rano odbyło się w naszej szkole uroczyste rozpoczęcie nowego roku szkolnego. Apel rozpoczęła Pani Dyrektor Zofia Bentkowska – Sztonyk witając wszystkich uczniów, pierwszoklasistów w murach naszego liceum, a uczniów klas starszych po przerwie wakacyjnej. Uroczystość została przygotowana przez klasę 3G z wychowawcą, panią Wiesławą Mamys. Z powitaniem wystąpił również przewodniczący Samorządu Uczniowskiego Piotr Łomotowski. Apel, powiązany datą z rocznicą wybuchu II wojny światowej, uświetniły wiersze w wykonaniu Zuzanny Sekuły (klasa 3G) – „Nauka” Juliana Tuwima oraz Karoliny Nosek (klasa 3D) – „Pieśń o żołnierzach Westerplatte” Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego, a także utwory muzyczne w wykonaniu Utalentowanej Dziesiątki.