Gala podsumowująca akcję „Dary dla Ukrainy”

W dniu dzisiejszym przedstawiciele naszego liceum (Pani Dyrektor Zofia Bentkowska-Sztonyk, Pani Aneta Radomyska – opiekun szkolnego wolontariatu, Piotr Łomotowski – Przewodniczący Samorządu Uczniowskiego oraz delegacja pięciu uczniów) uczestniczyli w uroczystości zorganizowanej w ramach podziękowania za włączenie się w pomoc w akcję „Dary dla Ukrainy”. W wydarzeniu brali udział także uczniowie innych wrocławskich szkół. Podczas uroczystości przemówienia wygłosili Konsul Generalny Ukrainy Jurij Tokar, prezydent Wrocławia Jacek Sutryk oraz Kazimierz Pabisiak – prezes Dortmundzko – Wrocławsko – Lwowskiej Fundacji im. Św. Jadwigi. Następnie Pan Jacek Sutryk rozdał podziękowania i dyplomy zaangażowanym w pomoc placówkom. Wydarzenie było niezwykle udane. Cieszymy się, że mogliśmy włączyć się w działania mające na celu wsparcie uchodźców z Ukrainy i z chęcią weźmiemy udział w kolejnych akcjach wolontariackich.