Zwycięstwo w międzynarodowych regatach Warsaw Head

Dnia 11czerwca 2022 r. wioślarze z naszego liceum brali udział w prestiżowych zawodach na ósemkach wioślarskich. Regaty pod nazwą Warsaw Head ściągnęły 54 załogi kobiet i mężczyzn z kraju i zagranicy. Nasi uczniowie w składzie: Kacper Pawłowski, Oskar Lofek, Dominik Syposz, Kajetan Malon, Tymon Rydel, Mateusz Kępa, Jonatan Warkocz i Wojtek Zajączkowski zajęli pierwsze miejsce i zdobyli pamiątkowe medale za zwycięstwo w kategorii szkół średnich. Na IV pozycji przypłynęła wrocławska reprezentacyjna ósemka dziewcząt, w której wiosłowały uczennice naszej szkoły Magdalena Wojtowicz i Julia Żyła. Dziewczęta ścigały się w kategorii open więc czwarta pozycja, jaką zajęły daje wiele radości. Gratulacje!!!