II Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Śląsku Wrocław

26 kwietnia w naszej szkole uczniowie wrocławskich szkół rywalizowali w II Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy o Śląsku Wrocław. Uczestnicy konkursu pisali test, który sprawdzał wiedzę na temat historii, jak i czasów współczesnych piłkarskiego Śląska. Uczniowie musieli wykazać się wiedzą o najważniejszych faktach, datach, osiągnięciach na arenie krajowej i międzynarodowej oraz największych osobowościach klubu (wybitnych zawodnikach i trenerach).
Rywalizację wśród szkół średnich wygrała I drużyna X LO w składzie Kacper Gryczuk 2G, Artur Kręczkowski 2F i Paweł Grabka 3FN, wśród uczniów szkół podstawowych najlepsi okazali się uczniowie ze SP nr 108.
Testy poprzedziło spotkanie z pracownikami Śląska Wrocław: koordynatorem pionu medycznego Jarosławem Szandrocho i rzecznikiem prasowym klubu Jędrzejem Rybakiem.
Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy wszystkim uczestnikom!

Krzysztof Mielczarek