IV miejsce w Finale Dolnośląskim naszej reprezentacji żeńskiej w koszykówce 3×3

Nasza drużyna w składzie: Paula Ptak, Natalia Kleczkowska, Aleksandra Lewandowska 3a oraz Maja Szczypkowska 3an w połowie marca na hali sportowej przy ul. Czajczej we Wrocławiu stoczyła pojedynek z najlepszymi drużynami z województwa, z poszczególnych stref: jeleniogórska – ZSZiL Zgorzelec, legnicka – ZS Polkowice oraz wałbrzyska – ZSP Ziębice. W pierwszym starciu nasze zawodniczki walczyły z Ziębicami i niestety poległy 17:7. Jak to zwykle bywa z naszymi dziewczętami…potrzebują trochę czasu, by się „obudzić” i rozkręcić. Kolejne starcia z drużynami, gdzie trzonem zespołu są zawodniczki klubowe były na bardzo wyrównanym poziomie. Nasze dziewczęta walczyły, jak równy z równym, w ostatnich minutach dosłownie oddając prym przeciwniczkom. Z Polkowicami do ostatnich chwil wynik wahał się na granicy remisu, a ostatecznie X LO zostało pokonane 14:11. Podobnie sprawa się miała z drużyną ze Zgorzelca, lecz ostatecznie wynik na niekorzyść X LO – 12:14. Tym samym zawodniczki wrocławskiej „Dziesiątki” zajęły IV miejsce na Dolnym Śląsku.
Wielkie brawa i gratulacje:) Reprezentantki X LO z klas maturalnych będą miały okazję zagrać po raz ostatni w tym składzie na przełomie maja i czerwca na Polach Marsowych w rozgrywkach WrocławsKej Licealiady w koszykówce 3×3. Oby tylko chęci były i zdrowie.
GRATULACJE!!! i Podziękowania za całokształt 🙂