LICEALIADA DZIEWCZĄT SIATKÓWKA

We wtorek 15.03.2022, reprezentacja dziewcząt naszej szkoły rozegrała mecze barażowe o wejście do finałów Wrocławia. Rywalkami naszej drużyny były uczennice LO III oraz LO XII. Niestety pomimo zaciętej walki, tym razem nie udało się pokonać przeciwnika. Początkowe prowadzenie w meczu z XII LO dodało dziewczynom skrzydeł, jednak skuteczna zagrywka przeciwniczek dała o sobie znać. Do finałów, wygrywając z obiema drużynami, przeszła reprezentacja LO XII.

Nasze dziewczyny w składzie Maria Szymanowska, Maja Kutek, Michalina Rak, Karolina Pieścik, Elżbieta Ciółko, Paulina Buczek, Natalia Łokietko i Martyna Fiedziuk, kończą tegoroczne rozgrywki na poziomie ćwierćfinałów. Poza obecnymi na wtorkowym meczu, w rozgrywkach uczestniczyły także Oliwia Zdunek, Julia Śmiałek, Zuzanna Wojtaś oraz Emilia Żabska. Brawo dziewczyny, to ogromny sukces !

Serdeczne gratulacje 🙂