Wrocławska Liga Koszykówki już za nami

Wczorajsza wygrana 73:37 z LO nr VII zapewniła dziewczętom II miejsce we współzawodnictwie szkół wrocławskich.
Nasza reprezentacja w składzie: Paula Ptak – 38 pkt, Maja Szczypkowska – 11 pkt, Natalia Kleczkowska – 8 pkt, Julia Oszytko – 6 pkt, Kinga Dziubińska – 4 pkt, Maja Kutek, Ola Lewandowska, Julia Chęć – po 2 pkt już od pierwszych minut spotkania przejęła inicjatywę i nie wypuściła zwycięstwa z rąk. Po I kwarcie prowadziłyśmy 12:2. II kwarta była najbardziej wyrównana – 16:15 dla nas (połowa meczu kończy się wynikiem 28:17). W drugiej połowie następuje totalny odjazd… III kwarta – 32:10 i IV kwarta – 25:12. Ostatecznie wygrywamy 73:37.
Dziękuję wszystkim chętnym i aktywnym reprezentantkom X LO, prócz obecnych na ostatnim meczu również we współzawodnictwie WLK drużynę wspierały: Nikola Aleksandrowicz oraz Oliwia Zdunek. GRATULACJE!!! i ogromne brawa DLA WSZYSTKICH WSPANIAŁYCH DZIEWCZĄT. To już ostatni wspólny mecz w tak wspaniałym towarzystwie.
W obsłudze technicznej – protokół, tablica wprawiały się dziewczęta z klasy 2b – Joanna Bernatowicz i Iga Dechnig.